Hapi Pożyczki online

Hapi Pożyczki to wygodna pożyczka od 800 do 25000 złotych. Okres spłaty od 3 do 48 miesięcy. Minimalna ilość formalności, szybka decyzja online i błyskawiczny przelew na konto.

Dlaczego  Hapipożyczka?

Indywidualna oferta

  • Samodzielnie ustalasz kwotę hapipożyczki – od 800 zł aż do 15 000 zł – i miesięcznej raty – rozciągając spłatę od 3 do 36 miesięcy.

Elastyczność

  • To Ty wybierasz jaki dzień miesiąca jest najlepszy na spłatę comiesięcznej raty. Ty decydujesz kiedy rozpoczynasz spłacanie hapipożyczki (pierwsza rata nawet po 2 miesiącach od wzięcia pożyczki). Jeśli spodziewasz się większych wydatków, masz do dyspozycji “wakacje od spłaty” -możliwość wstrzymania spłat na miesiąc.

Wygoda i ekspresowa obsługa

  • Wszystko załatwiasz bez wychodzenia z domu, przez internet, a pieniądze przelewamy na Twoje konto bankowe błyskawicznie po akceptacji wniosku.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ ONLINE

Hapipożyczki z jednym z najniższych RRSO na rynku!

Od 6 września klienci mogą pożyczyć aż do 25 tys. zł, a spłatę rozłożyć nawet na 48 lekkich rat. Nowy produkt hapipożyczek ma jedno z najniższych na rynku RRSO – 9,8%! Jej wyjątkowość zauważył również portal money.pl i umieścił produkt na pierwszym miejscu rankingu pozabankowych pożyczek ratalnych. Zatem wprowadzając nowy produkt finansowy hapipożyczki po raz kolejny zdeklasowały konkurencję.

Dzięki wydłużeniu okresu do 48 miesięcy i obniżeniu kosztów pożyczek, klienci mogą sfinansować znacznie większe wydatki, spłacając raty, których wysokość nie nadwyręży domowego budżetu – stwierdził Przemysław Kamiński, Country Manager IPF Polska Sp. z o.o. – Nowa oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy bez zbędnych formalności i skomplikowanej procedury chcą na atrakcyjnych warunkach pożyczać większe kwoty na dłuższy okres.

Nadal wielką zaletą hapipożyczek są tzw. „wakacje od spłaty”. Biorąc pożyczkę ratalną
na min. 7 miesięcy klienci mogą skorzystać z odroczenia raty o miesiąc, aż do 4 razy w trakcie trwania umowy. Nie koniec na tym – dla wszystkich klientów hapipożyczek firma oferuje Program Opieki Medycznej hapizdrowie z nielimitowaną liczbą konsultacji medycznych i stałym dostępem do lekarzy 7 specjalności. Roczny koszt takiego pakietu to 300 zł, co daje kwotę jedynie 25 zł miesięcznie.
To absolutny hit na rynku pożyczek ratalnych.

WYPEŁNIJ WNIOSEK O POŻYCZKĘ ONLINE

Please follow and like us:
error
 

Dodaj komentarz