Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – co to jest?

pożyczki pod zastaw nieruchomości
pożyczki pod zastaw nieruchomości

W sytuacji, gdy bank lub firmy oferujące pożyczki pozabankowe nie chcą udzielić Ci pożyczki z pewnością zadajesz sobie pytanie – co teraz? Wyjściem z tej sytuacji może być pożyczka pod zastaw nieruchomości.

Zastaw domu czy też mieszkania oznacza zwykle korzystniejsze warunki dotyczące kredytu, a także wyższą kwotę pożyczki.

Pożyczki pod zastaw to oferta dla ludzi, którzy znaleźli się w złej sytuacji finansowej. Korzystając z tej oferty, wierzyciel zabezpiecza się poprzez wpisanie na hipotekę domu czy też mieszkania. Dzięki temu Ty masz możliwość otrzymania większej kwoty pożyczki. Tego typu oferta posiada jeszcze jedną niewątpliwą ofertę, a mianowicie długi okres kredytowania, który często wynosi nawet 10 lat.

Na co może być przeznaczona pożyczka pod zastaw?

Z reguły pożyczkodawcy nie interesuje, na co potrzebujesz pieniędzy. Korzystając więc z pożyczki pod zastaw, możesz ją przeznaczyć na dowolny cel.

Jej główną zaletą jest bardzo wysoka kwota o jaką można się starać, ponieważ wierzyciel zabezpiecza się na naszej hipotece. Pożyczkodawcy ponadto nie wymagają od swoich klientów dokumentowania źródeł i wysokości dochodów – liczą się dla nich tylko dokumenty dotyczące nieruchomości.

Please follow and like us:
error
 

Dodaj komentarz